Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zestawy stymulacji wzroku z kartami obrazkowymi

Nowoczesne metody edukacji wspierają rozwój dzieci już od pierwszych tygodni życia. Jednym z popularnych sposobów jest stymulacja wzroku, która korzystnie wpływa na aktywność mózgu najmłodszych. Narzędziem, które doskonale sprawdza się w roli bodźców edukacyjnych, są karty obrazkowe. To plansze bitów inteligencji, które przedstawiają informacje w określony sposób, opracowany zgodnie z założeniami metody Domana.

Karty obrazkowe – bity inteligencji do stymulacji wzroku dziecka

Przedstawiamy szeroki wybór tematycznych kart obrazkowych do stymulacji dziecięcego wzroku. Proponujemy zestawy o zróżnicowanym stopniu skomplikowania – od prostych figur geometrycznych i kolorów, po szczegółowe budowle lub pojazdy. W każdym pakiecie znajdziesz 10 kart stworzonych na podstawie założeń bitów inteligencji. To rozwiązanie, które zoptymalizuje rozwój dziecka i sprawi, że nauka będzie prosta i przyjemna. Zobacz nasze propozycje i wybierz najnowsze standardy edukacji!

Jakie zastosowanie mają karty obrazkowe dla dzieci?

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że mózg dziecka inaczej poznaje świat niż mózg osoby dorosłej. Dlatego też nauka w tym okresie życia przebiega najbardziej efektywnie. Warto ją rozpocząć jak najwcześniej. Świetnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju karty obrazkowe dla dzieci. To materiały dydaktyczne, które pozwalają na łączenie nauki z zabawą. Umożliwiają realizowanie założeń metody Domana.

Bity inteligencji

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl