Blog kategorie
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocje
bity narzędzia 170 x 160
bity narzędzia 170 x 160
11,00 zł 8,00 zł
szt.

Proponujemy karty obrazkowe zgodne z ideą Domana, w których jedna strona zawiera grafikę a druga stosowny do jej treści opis, nierzadko ciekawostkę.

Czytanie globalne - etap V

Czytanie globalne metodą Domana etap V – przejdź do zaawansowanego poziomu nauki

Czytanie globalne metodą Domana to jedna z metod nauki czytania, która może być wprowadzana już w przypadku najmłodszych dzieci. Charakteryzuje się ona bardzo wysoką efektywnością. Aby nauczyć dziecko czytać, potrzebujesz odpowiednich kart obrazkowych. Składają się one z grafiki i opisu umieszczonego po drugiej stronie – dzięki temu dziecko zapamiętuje wyraz wzrokowo i słuchowo. W tym miejscu znajdziesz produkty umożliwiające naukę czytania globalnego metodą Domana na etapie V. Jest to czas, w którym maluch poznaje proste wyrażenia. To właśnie teraz zaczyna się prawdziwa przygoda z czytaniem. Dziecko bowiem przekonuje się, że za pomocą słów można wyrażać własne myśli.

Metoda Domana zachęca dziecko do czytania

Metoda Domana pozwoli Ci miło spędzić czas ze swoim dzieckiem, łącząc naukę z zabawą. To najlepszy sposób na to, aby zachęcić malucha do czytania. W kategorii czytanie globalne etap V wraz z kartami otrzymasz harmonogram, który pomoże Ci wszystko dokładnie rozplanować. W tym wypadku liczy się bowiem systematyczność. Wskazane jest wykonywanie kilku krótkich sesji w odpowiednich odstępach czasowych. Takie powtórzenia sprawiają, że dziecko szybko i łatwo zapisuje wyrażenia w pamięci trwałej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl