Złóż zamówienie do 12:00 w dzień roboczy, a wyślemy je tego samego dnia.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 509926426

Email.: info@wczesnaedukacja.pl

Do darmowej dostawy: 400,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Etap zerowy

Zestawy stymulacji wzroku – etap zerowy

Stymulacja wzroku to pierwszy krok do nauki metodą Domana. Proponowany przez niego system to doskonały sposób na oswajanie najmłodszych z cyframi i literami. Dzięki zastosowaniu tej metody dziecko znacznie szybciej opanuje umiejętność czytania i liczenia. Co więcej, nauka będzie dla niego świetną zabawą!

Etap zerowy – wyrazy i kropki

W metodzie Domana etap zerowy dedykowany jest najmłodszym niemowlętom, w wieku od 0 do 3 miesięcy. Specjalnie zaprojektowane znaki stymulują wzrok malucha i pozwalają mu pracować nad jego rozwojem. Na tym etapie możesz zdecydować się na dwa zestawy. Pierwszy obejmuje karty z pojedynczymi wyrazami, takimi jak mama czy tata. Drugi to pakiet kart z nadrukowanymi kropkami. Systematyczna praca z metodą Domana przynosi świetne efekty i doskonale przygotowuje malucha do dalszej nauki. Jeśli szukasz stymulującej aktywności dla swojego dziecka, to podstawowe pakiety są właśnie dla Ciebie!

Jak uczyć swoje dziecko od pierwszych chwil życia?

Okazuje się, że program nauki czytania i liczenia metodą Domana zacząć można już u noworodka. W tym przypadku mowa jest o tzw. stymulacji wzrokowej, która rozwija wzrok malucha. Polega na pokazywaniu dziecku kart z dużymi, czerwonymi napisami bądź czarnymi kropkami. Już kilkumiesięczne dzieci mogą rozpocząć naukę, bo chłoną wiedzę nawet w sposób nieświadomy. W naszej ofercie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, aby realizować program Domana.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl