Złóż zamówienie do 12:00 w dzień roboczy, a wyślemy je tego samego dnia.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 509926426

Email.: info@wczesnaedukacja.pl

Do darmowej dostawy: 400,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Książeczki w j.angielskim

Wyjątkowe książeczki dla dzieci w języku angielskim

Znajomość angielskiego to w dzisiejszych czasach niezwykle ważna umiejętność. Ze względu na wysoką chłonność umysłu dziecka, naukę języków obcych warto rozpocząć jak najwcześniej. Ćwiczenia powinny być przede wszystkim atrakcyjne – najmłodsi szybko zniechęcają się do nudnych aktywności. Duże zróżnicowanie książeczek w języku angielskim pozwala połączyć naukę z zabawą. Dzięki temu dzieci uczą się chętniej i z większą motywacją.

Przyjemna nauka angielskiego

Przedstawiamy ofertę zróżnicowanych książeczek w języku angielskim dla dzieci. Znajdziesz tu między innymi pięknie ilustrowane bajki i opowiadania. Polecamy również tytuły z dodatkowymi, atrakcyjnymi dla najmłodszych elementami, takimi jak zabawki, kolorowanki czy puzzle. W początkowej fazie nauki świetnie sprawdzą się zestawy do ćwiczeń z czytania, pisania i wymowy. Entuzjastom metody Domana proponujemy angielską wersję pakietów do czytania globalnego. Zobacz naszą ofertę i wybierz pozycje, dzięki którym nauka języka stanie się świetną zabawą!

Dlaczego warto sięgnąć po dziecięce książeczki w języku angielskim?

Dzisiaj język angielski stał się już standardem. Warto się nim posługiwać w sposób płynny, bo to zdecydowanie poszerza nasze możliwości. Dzieci już od najmłodszych lat uczą się tego języka obcego. Świetnie sprawdzają się tutaj np. książeczki w języku angielskim. To świetna alternatywa dla klasycznych książek do nauki angielskiego z gramatyką. W tym przypadku większy nacisk kładzie się na rozumienie kontekstu, danej historii. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl