Złóż zamówienie do 12:00 w dzień roboczy, a wyślemy je tego samego dnia.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 509926426

Email.: info@wczesnaedukacja.pl

Do darmowej dostawy: 400,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Literatura dla rodziców i opiekunów

Wychowanie i edukacja dziecka to spore wyzwanie zarówno dla młodych, jak i doświadczonych rodziców. Wiedza o tym, jak sobie z nim poradzić wydaje się domeną specjalistów, takich jak pedagodzy i psychologowie. Choć Internet obfituje w zróżnicowane porady, często ciężko jednoznacznie ocenić ich trafność i merytoryczność. W odpowiedzi na potrzeby rodziców i osób pracujących z dziećmi lub młodzieżą powstaje coraz więcej specjalistycznych poradników.

Sprawdzone poradniki dla rodziców i wychowawców

Proponujemy szeroki wybór publikacji o tematyce związanej z rozwojem i wychowaniem dzieci i młodzieży. W ofercie znajdziesz zarówno pozycje poświęcone komunikacji, jak i pierwszej pomocy. Polecamy tytuły, w których szczegółowo opisano kwestie rozwojowe. Pomocna może okazać się również książka o zgodności rodzeństwa. Wsparciem w konstruktywnej organizacji wolnego czasu będzie spis gier i zabaw ruchowych lub zestaw „Mądrych bajek”. Zobacz naszą ofertę i wybierz tytuły, które pomogą Ci zrozumieć dziecięcy świat!

Dlaczego warto sięgać po książki poradnikowe dla rodziców?

Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby nie popełniać błędów wychowawczych. Dziecku trzeba zapewnić dobry start w przyszłość i nauczyć go radzić sobie w dorosłym życiu. Oczywiście potknięć nie da się uniknąć, ale można przynajmniej próbować. Dlatego warto sięgnąć po specjalistyczną literaturę, która może w tym pomóc. To najlepszy sposób na doskonalenie się i stawianie się coraz lepszym rodzicem. 

Książki / Literatura

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl