Blog kategorie
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocje
Pakiet 1 j.polski i Matematyka Kropki
Pakiet 1 j.polski i Matematyka Kropki
234,00 zł 222,00 zł
szt.
Pakiet 1 i 2 j.polski i Matematyka Kropki
Pakiet 1 i 2 j.polski i Matematyka Kropki
370,00 zł 340,00 zł
szt.
Pakiet 1 i 2 j.polski (etapy I-IV)
Pakiet 1 i 2 j.polski (etapy I-IV)
272,00 zł 252,00 zł
szt.

Drugi pakiet do nauki języka polskiego metodą Domana

Czytanie globalne odbywa się przy użyciu kart pracy, kolorowych nadruków, w odpowiednim rozmiarze i barwie. Pokazuj je dziecku kilka razy dziennie. Pakiet drugi rozwija wiedzę o języku polskim, w dalszym etapie koncentrując się na prostych i rozbudowanych zdaniach. Po tym, jak maluch zapoznał się z pojedynczymi wyrazami i wyrażeniami dwufazowymi, nie powinien mieć problemów z kolejnym poziomem.

Zaawansowane etapy w nauce czytania w języku polskim

Karty do nauki metodą Domana zwierają proste zdania, aż do bardziej rozbudowanych. Pakiet drugi w języku polskim zmienia stopniowo wielkość liter i ich kolor, z czerwonego na czarny. Zakres słówek rozbudowuje ten, który został wprowadzony w pierwszym pakiecie. To 200 kart, w skład których wchodzą zdania trzywyrazowe oraz dłuższe, będące wstępem do samodzielnego czytania książeczek. Dziecko ma okazję poznać przyimki, które ułatwiają konstruowanie nowych zdań. W każdym zestawie znajduje się też harmonogram, który pozwala opanować częstotliwość przeprowadzanych ćwiczeń.

Pakiet 2 j.polski - metoda Domana

Pakiet 2 j.polski - metoda Domana
Pakiet 2 j.polski - metoda Domana

Pakiet 2 zawiera Etap III i IV wg Domana.

Wyrażenia dwuwyrazowe i proste zdania, nadruk od czerwonego stopniowo zmienia się na czarny, czcionka wielkości 50 mm zmniejszana jest do 20 mm. Zakres słownictwa Pakietu 2 bazuje na wyrazach poznanych w etapie I i II Pakietu 1 i jest nadal rozbudowywany.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 136,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl