Złóż zamówienie do 12:00 w dzień roboczy, a wyślemy je tego samego dnia.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 509926426

Email.: info@wczesnaedukacja.pl

Do darmowej dostawy: 400,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Wysokiej jakości tablice edukacyjne do nauki języka angielskiego

We współczesnym świecie znajomość języka angielskiego jest bardzo przydatną umiejętnością. Ta wiedza może okazać się potrzebna w szkole i pracy, a także podczas wyjazdów za granicę. Nic dziwnego, że tak wiele osób postanawia nauczyć się tego języka. Przez to, że dzieci szybciej przyswajają wiedzę, warto zaznajamiać ich z angielskim już od najmłodszych lat.

Gramatyka i słownictwo

Przedstawiamy tablice edukacyjne, które mogą pomóc dziecku w nauce angielskiego. Dostępne są dwa warianty. Pierwszy z nich zawiera słownictwo, między innymi z zakresu kolorów, części ciała, warzyw, owoców, ubrań i rodziny. Dzięki obrazkom, które widnieją na tablicy, mózg dziecka łatwiej przyswoi dane słowa. Na drugiej tablicy umieszczona jest wiedza z dziedziny gramatyki. Dzięki temu, że tablice są dwustronne, zawierają naprawdę wiele informacji, które przydają się w trakcie nauki. Tablice są przejrzyste i estetyczne. Z pewnością mogą przyczynić się to szybszego i efektywniejszego przyswajania wiedzy.

Tablice edukacyjne - język angielski dla każdego

Nie ma lepszego sposobu na przyswajanie obcojęzycznych słówek niż ich wielokrotne, regularne powtarzanie. Dlatego warto sięgnąć po tablice edukacyjne z naszego sklepu internetowego. Dzieci, które mają nieustanny kontakt ze słownictwem, podświadomie zapamiętują wyrazy. Kolorowe ilustracje sprawiają, że tablice edukacyjne mogą atrakcyjne także dla bardzo małych dzieci. 

j.angielski

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl