Złóż zamówienie do 12:00 w dzień roboczy, a wyślemy je tego samego dnia.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 509926426

Email.: info@wczesnaedukacja.pl

Do darmowej dostawy: 400,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Wyjątkowe tablice edukacyjne matematyczne

Chyba każdy człowiek chociaż raz usłyszał, że matematyka jest królową wszystkich nauk. Z pewnością jest w tym wiele prawdy. Wiedza matematyczna często przydaje się nam w codziennym życiu, a także jest potrzebna, by wykorzystywać ją w innych dziedzinach nauki. Dlatego warto, aby od najmłodszych lat zapoznawać dzieci ze światem cyferek, wzorów oraz figur geometrycznych.

Pomoc podczas nauki

Proponujemy tablice edukacyjne, na których umieszczone są wzory matematyczne. Możesz znaleźć na nich wzory na obliczanie pola powierzchni i objętości brył, wiedzę na temat trójkątów i czworokątów oraz wzory z dziedziny trygonometrii. Taka tablica, z pewnością przyda się podczas nauki oraz w czasie rozwiązywania zadań domowych. Można położyć ją na biurku dziecka, by była zawsze dostępna na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu, że tablice są dwustronne, dodatkowo, mogą posłużyć również podczas nauki geografii.

Dlaczego warto sięgnąć po matematyczne tablice edukacyjne?

Trudno nie zgodzić się z faktem, że matematyka to królowa nauk. Bez znajomości jej podstaw trudno nauczyć się fizyki, chemii czy geografii. Jednak nie dla każdego zasady matematyki są od razu jasne. Dlatego warto sięgać po różnego rodzaju pomoce dydaktyczne np. matematyczne tablice edukacyjne. Prezentują one najważniejsze wzory, tabliczkę mnożenia, schematy geometryczne itd. Ich atrakcyjna forma sprawia, że przyswajanie wiedzy staje się o wiele przyjemniejsze. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl