Złóż zamówienie do 12:00 w dzień roboczy, a wyślemy je tego samego dnia.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 509926426

Email.: info@wczesnaedukacja.pl

Do darmowej dostawy: 400,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

 

Flash karty

  • nowość
Crunchy Greens Crunchy Greens
36,60 zł
szt.
zobacz więcej
Owoce Owoce
36,60 zł
szt.
zobacz więcej
Pronouns Pronouns
36,60 zł
szt.
zobacz więcej
Przeciwieństwa Przeciwieństwa
36,60 zł
szt.
zobacz więcej

Obrazkowe karty flash dla małych dzieci

Nazwa flashcards wzięła się od sposobu użytkowania tych artykułów, czyli błyskawicznej prezentacji. Cały fenomen tego rodzaju pomocy dydaktycznej polega na odpowiednich zestawach kart. Mają one różne formaty, kolory, a przede wszystkim widnieją na nich odmienne obrazki, bądź inne znaki graficzne. Poprzez szybkie ich prezentowanie, dzieci na początkowym etapie rozwoju, są nimi zaciekawione i samoistnie zapamiętują zawartą na nich wiedzę. 

Karty flash a fiszki - podobieństwa i różnice

Flashcards często mylnie określane są fiszkami. Są to dwie zupełnie różne metody nauki i nie należy ich ze sobą łączyć. Flashcards są stosowane we wczesnej edukacji, opierają się na przedstawianiu jak największej ilości informacji. Przy odpowiedniej prezentacji oraz podejściu gwarantują błyskawiczny rozwój, który nie jest pozbawiony codziennej dawki zabawy.

Jaką rolę odgrywają karty flash w edukacji dzieci?

Flashcards to karty edukacyjne o różnym formacie. Stanowią szybki sposób na prezentację wiedzy. W przypadku małych dzieci sprawdzają się doskonale. Tego typu pomoce naukowe na ogół służą do nauki czytania. Mowa tutaj o tzw. czytaniu globalnym. Czasem wykorzystywane są także do nauki matematyki. Posłużyć mogą do przekazywania różnego rodzaju informacji. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl