Opcje przeglądania

Obrazkowe karty flash dla małych dzieci

Nazwa flashcards wzięła się od sposobu użytkowania tych artykułów, czyli błyskawicznej prezentacji. Cały fenomen tego rodzaju pomocy dydaktycznej polega na odpowiednich zestawach kart. Mają one różne formaty, kolory, a przede wszystkim widnieją na nich odmienne obrazki, bądź inne znaki graficzne. Poprzez szybkie ich prezentowanie, dzieci na początkowym etapie rozwoju, są nimi zaciekawione i samoistnie zapamiętują zawartą na nich wiedzę. 

Karty flash a fiszki - podobieństwa i różnice

Flashcards często mylnie określane są fiszkami. Są to dwie zupełnie różne metody nauki i nie należy ich ze sobą łączyć. Flashcards są stosowane we wczesnej edukacji, opierają się na przedstawianiu jak największej ilości informacji. Przy odpowiedniej prezentacji oraz podejściu gwarantują błyskawiczny rozwój, który nie jest pozbawiony codziennej dawki zabawy.

Jaką rolę odgrywają karty flash w edukacji dzieci?

Flashcards to karty edukacyjne o różnym formacie. Stanowią szybki sposób na prezentację wiedzy. W przypadku małych dzieci sprawdzają się doskonale. Tego typu pomoce naukowe na ogół służą do nauki czytania. Mowa tutaj o tzw. czytaniu globalnym. Czasem wykorzystywane są także do nauki matematyki. Posłużyć mogą do przekazywania różnego rodzaju informacji. 

Flash karty

Flashcards abc Flashcards abc
Producent: Miles Kelly
Cena: 34,60 zł
szt.
zobacz więcej
Flashcards kolory i kształty Flashcards kolory i kształty
Producent: Miles Kelly
Cena: 34,60 zł
szt.
zobacz więcej
Przyimki | IN, ON, AT | Przyimki | IN, ON, AT |
Cena: 36,60 zł
szt.
zobacz więcej
Ptaki - karty dwustronne Ptaki - karty dwustronne
Cena: 36,60 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl