Złóż zamówienie do 12:00 w dzień roboczy, a wyślemy je tego samego dnia.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 509926426

Email.: info@wczesnaedukacja.pl

Do darmowej dostawy: 400,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Jakie zabawki dla 2 latka pomogą w nauce języka angielskiego? 0
Jakie zabawki dla 2 latka pomogą w nauce języka angielskiego?

Dbasz o wszechstronny rozwój swojej pociechy? Jesteśmy przekonani, że Twojej uwadze nie umknął fakt, że dziecko w pierwszych latach życia rozwija się niezwykle dynamicznie. Warto to wykorzystać! Zwłaszcza że dziecko, które rozpoczyna swoją przygodę z mówieniem, jest w stanie nauczyć się jednocześnie języka obcego! Czytaj dalej i sprawdź, jakie zabawki dla 2 latka pomogą mu w nauce języka angielskiego!

Angielski dla dwulatka – to możliwe!

Chcąc nauczyć dwuletnie dziecko języka obcego, warto uświadomić sobie, że w tym wieku rezultatem ćwiczeń będą jedynie pojedyncze zwroty. Jaki zatem jest sens uczenia pociechy języka obcego? Ogromny! Maluch zaznajomi się ze słownictwem, a to doskonały start do przyswajania bardziej skomplikowanych wyrażeń na dalszych etapach edukacji. Sprawdź, jakie zabawki dla 2 latka pomogą mu opanować tę cenną umiejętność w trakcie zabawy! Przygotowaliśmy dla Ciebie aż sześć ciekawych propozycji, dzięki którym spędzisz czas z dzieckiem kreatywnie!

1. „Counting 123”

Kolorowa książeczka dedykowana dzieciom, które ukończyły już pierwszy rok życia, to sposób na oswojenie pociechy z językiem obcym. Idealna dla wszystkich dwulatków, które wcześniej nie miały styczności ze słownictwem angielskim. Ruchome przesuwane elementy zaangażują malucha i pozwolą mu przyswoić nowe słowa.

2. Grająca książeczka „Head, shoulders, knees and toes”

Popularna dziecięca piosenka w książeczce pełnej kolorowych obrazków to niezwykle przyjemny sposób na przyswojenie nowych słów! To doskonała propozycja dla wszystkich małych odkrywców – wystarczy nacisnąć, by ponownie usłyszeć wesołą melodię, zachęcającą do nauki.

3. „It’s time to play”

Pierwsze słowa w języku angielskim dla dwulatka nie muszą być trudne! Przekonasz się o tym, sięgając po proponowaną książeczkę. Dzięki niej maluch nauczy się nazywać znane sobie przedmioty – zabawki i instrumenty.

4. „Jump about with Ted”

Krótka historia z kolorowymi obrazkami to doskonały sposób na przyswojenie krótkich zwrotów, które okażą się przydatne w dalszej nauce!

5. „Little Why – story book and soft toy”

Zastanawiasz się, jakie zabawki dla 2 latka będą odpowiednie do nauki języka angielskiego? Te dostępne wraz z dedykowaną książeczką! „Little Why” to propozycja dla dzieci, które chcą poznawać nowe słowa w doskonałym towarzystwie. Krótka historia dostępna w zestawie z pluszowym słoniem to sposób na wesołe poznawanie nowych słówek!

6. „My first creatures”

Doskonałe połączenie tych zabawek dla dwulatka, które w nauce angielskiego przynoszą najlepsze rezultaty – książeczka, puzzle skojarzeniowe i dwustronne flesh karty to sposób na efektywną zabawę dla całej rodziny! Pokaż dziecku, że angielski może być fascynujący, sięgając po odpowiednie pomoce.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl