Złóż zamówienie do 12:00 w dzień roboczy, a wyślemy je tego samego dnia.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 509926426

Email.: info@wczesnaedukacja.pl

Do darmowej dostawy: 400,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł

Logopedia

Pomoce logopedyczne w sklepie Wczesna Edukacja

Opóźniony rozwój mowy i zaburzenia wymowy dotykają wielu dzieci. W większości przypadków gabinetowa terapia logopedyczna to za mało, żeby poprawić artykulację. Zajęcia z logopedą warto więc uzupełnić o regularną pracę z dzieckiem - w placówce edukacyjnej lub domu. Bardzo ważne jest zachęcanie dzieci dotkniętych problemem do podejmowania ćwiczeń logopedycznych. W ofercie proponowanej w tej kategorii przygotowaliśmy ciekawe pomoce logopedyczne. Zostały one opracowane w taki sposób, żeby zachęcać najmłodszych do ćwiczenia wymowy i poprawy artykulacji. Są one odpowiednie dla wszystkich dzieci, bez względu na wiek i mogą być stosowane nie tylko w przypadku zaburzeń wymowy. Dostępne zabawki logopedyczne można stosować także podczas naturalnego uczenia się prawidłowej wymowy. 

Efektywne pomoce logopedyczne dla logopedów, pedagogów i rodziców

Proponowane w tej kategorii pomoce logopedyczne zostały przetestowane w terapii logopedycznej z dziećmi w różnym wieku. Stanowią one profesjonalne wsparcie w codziennej pracy logopedów, pedagogów i wychowawców. Mogą także być wykorzystywane przez rodziców, jako forma zabawy i wartościowego spędzania czasu z dzieckiem. Mają one postać atrakcyjnych wizualnie i ciekawych gier i zabaw, część z nich służy do nauki czytania. Sprawdź, jakie masz możliwości i podążaj za potrzebami podopiecznego. 

Zabawki logopedyczne od pierwszych dni życia - karty do nauki czytania metodą Domana 

Wykorzystanie pomocy logopedycznych w pracy nad prawidłową wymową i poprawną artykulacją jest nieocenione. Z pomocą gadżetów zainteresujesz dziecko zabawą i stworzysz komfortowe warunki do zabawy, nauki i ćwiczeń. Jedną z bardziej popularnych propozycji są karty do nauki czytania metodą Domana, zwaną (przez samego autora) zabawą w czytanie. 

Metoda opracowana przez Domana jest jedną z metod stosowanych w ramach skutecznej terapii logopedycznej. To fantastyczna zabawka logopedyczna na 2-latka i dzieci starszych. Co istotne, z kart mogą korzystać także młodsze pociechy, już od pierwszych dni życia. 

Dlaczego warto korzystać z pomocy logopedycznych? 

Zabawki logopedyczne są obecnie bardzo modne, co stanowi pozytywną zmianę w podejściu do terapii logopedycznej dzieci. Wykorzystanie atrakcyjnych wizualnie i ciekawych materiałów w pracy nad poprawą wymowy sprawia, że nauka staje się dobrą zabawą, a w rezultacie - skutecznie pomaga w nauce trudnych głosek i zapobiega problemom seplenienia. Warto wspomnieć, że pomoce logopedyczne (w tym zabawki logopedyczne) ulatwiają naukę pisania. 

Dlaczego jeszcze warto korzystać z pomocy logopedycznych? Chociażby ze względu na różnorodność zabawek do terapii logopedycznej. W tej kategorii, obok kart do nauki czytania metodą Domana, pojawiają się także gry. Obserwując tę kategorię, zadbasz o ciekawy przebieg zajęć gabinetowych i w domu. 

Czy zabawki logopedyczne to dobry pomysł na prezent? 

Zastanawiasz się, czy pomoce logopedyczne, to dobry pomysł na prezent? Jak najbardziej. Zabawki logopedyczne dla 2-latka i starszego dziecka mogą być wykorzystywane także w trakcie prawidłowego rozwoju mowy. To fantastyczny sposób na kreatywny i wartościowy czas z dzieckiem. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl