Złóż zamówienie do 12:00 w dzień roboczy, a wyślemy je tego samego dnia.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 509926426

Email.: info@wczesnaedukacja.pl

Do darmowej dostawy: 400,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Tablice edukacyjne dla dzieci – czym są i jakie są ich zalety? Wyjaśniamy 0
Tablice edukacyjne dla dzieci – czym są i jakie są ich zalety? Wyjaśniamy

Czasami trudno zapamiętać wszystkie przekazywane nam informacje. Potrzebujemy czasu, żeby je wszystkie przeanalizować i na spokojnie ułożyć sobie w głowie, następnie zapamiętać i w późniejszym czasie umiejętnie z nich korzystać. Z myślą o najmłodszych, którzy na co dzień uczą się dużo i intensywnie, zostały opracowane specjalne tablice edukacyjne dla dzieci – mają one na celu uporządkowanie wiedzy. Jak działają takie tablice i dlaczego warto po nie sięgnąć? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w kolejnych akapitach naszego tekstu.

Nauka języków obcych poprzez tablice edukacyjne

Nauka języków obcych pełni bardzo kluczową rolę w przyszłym, dorosłym życiu dziecka. Najlepiej więc pasję do języka pielęgnować w nim już od najmłodszych lat, kiedy posiada największą zdolność do łatwego i szybkiego przyswajania informacji. Tablice edukacyjne do nauki języków są stosowane zarówno w domu przez rodziców, jak i w szkołach przez nauczycieli. Pociechy uczą się dzięki nim bardzo efektywnie ze względu na zebraną i uporządkowaną w jednym miejscu wiedzę. Zdobyte cenne słownictwo i umiejętności komunikacyjne, płynne mówienie i doskonałe rozumienie rozmówcy odnajdą swe zastosowanie zarówno w podróżach zagranicznych, jak i w pracy. Umożliwi to też poznawanie ludzi z całego świata.

Nasze tablice edukacyjne dla dzieci zawierają garść najpotrzebniejszych informacji i słownictwa związanego z takimi zagadnieniami, jak:

– miesiące i dni,

– czynności,

– czas,

– dom,

– święta,

– szkoła,

– kolory i kształty,

– liczebniki,

– sporty,

– rodzina,

– części ciała,

– instrumenty muzyczne,

– warzywa,

– natura,

– pojazdy,

– budynki,

– zawody,

– pogoda,

– pory roku,

– owoce,

– ubrania.

Posiadamy również wiele innych plansz z różnorodnymi informacjami. Na przykład, w wersji dla starszych dzieciaków znajdziesz na tablicach czasy gramatyczne, odmiany czasowników nieregularnych czy stopniowanie przymiotników. Informacje na tablicach znajdują się po obu stronach, są więc wypełnione wiedzą po brzegi!

Nauka geografii i przedmiotów ścisłych poprzez tablice edukacyjne dla dzieci

O ile geografia jest całkiem przyjemnym przedmiotem, tak nauki ścisłe sprawiają uczniom często dość dużo kłopotu. Aby ułatwić kształcenie i pomóc w uporządkowaniu wiedzy, sięgnij po tablice edukacyjne.

W wersji podstawowej z jednej strony znajdziesz:

– układ okresowy pierwiastków,

– jednostki miar,

– słońce i planety układu słonecznego,

– pola powierzchni i objętości,

– koło i okrąg – wzory,

– trójkąty – wzory,

– czworokąty – wzory,

– trygonometria – wzory,

– stałe fizyczne,

– składy chemiczne,

natomiast z drugiej:

– mapę fizyczną Europy,

– powierzchnie krajów,

– flagi państw europejskich,

– najdłuższą rzekę,

– najwyższy szczyt.

Aby dobrać tablicę odpowiednio dopasowaną do potrzeb Twojego dziecka, zerknij na nasz asortyment i wybierz idealną według swoich preferencji i umiejętności pociechy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl